OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Parafia Świętego Stanisława BM, Łodygowice Górne

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia
 
 
 
OGŁOSZENIA  PARAFIALNE
 
 
 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELI ADWENTU
05.12.2021
 
- We wtorek wsp. Św. Ambrożego, bpa i dra Kościoła.
 
- W środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz.: 07.00, 09.00, o 12.00 - msza św. w Godzinie Łaski  -po niej  wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec, następna o godz. 16.00 i 18.00 - jest to msza roratnia - na której nastąpi poświecenie medalików dzieciom przygotowującym się do przyjęcie I Kom. Św.
 
- W czwartek od godz. 16.00-17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu.
 
- Wypominki roczne, przyjmujemy jeszcze do końca grudnia.
 
- Koło ambonki, znajduje się koszyk ze świecami wigilijnymi „Caritas”- ofiara za świece – dobrowolna.
 
- W zakrystii, są do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę wspomogli Św. Mikołaja. Dzięki dwom sponsorom, gdzie jeden wpłacił 2000zł, a drugi ofiarował anonimowo - 1000zł, oraz dzięki składce do puszek-zebraliśmy w sumie - 5520 zł. Pieniądze te w całości pokryły zapłatę za paczki i nagrody na roraty. Dziękujemy także tym parafianom, którzy fundują nagrody dla dzieci na roraty.
 
- W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 07.00, spotkanie modlitewne z Różami Różańcowymi, ofiarami do puszek wspomagamy Kościół na Wschodzie.
 
- Dziękujemy rodzinom z Roli Paciepników za sprzątanie kościoła, i ofiarę na cele parafialne. W przyszłym tygodniu do tej posługi prosimy rodziny z Roli Mędrali.
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego