OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Parafia Świętego Stanisława BM, Łodygowice Górne

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia
 
 
 
OGŁOSZENIA  PARAFIALNE
 
 
 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XII NIEDZIELI ZWYKŁEJ
23.06.2019

W poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, zapraszamy wszystkie dzieci, które sypały kwiaty w czasie procesji Bożego Ciała i w czasie Oktawy - będą dla nich nagrody.

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post.

W sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 07.00,09.00,16.00 i 18.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 kończymy nabożeństwa czerwcowe.

Dziękujemy wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii za tak liczny udział w procesji Bożego Ciała i piękne świadectwo wiary. Dziękujemy Młodzieżowej Orkiestrze Dętej, paniom w strojach regionalnych, młodzieży za niesienie feretronów, dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom I Komunijnym, ministrantom i lektorom. Serdeczne podziękowanie dla tych, którzy tak pięknie udekorowali ołtarze, swoje domy i trasę procesji.

Decyzją ks. bpa. Ordynariusza, ks. Bogusław po sześciu latach pracy duszpasterskiej w naszej parafii, został przeniesiony do parafii Pogórze w dekanacie skoczowskim, a na jego miejsce przychodzi ks. Władysław Sporek, z parafii Kęty. Ks. Władysław ma 53 lata, 28 lat kapłaństwa, pochodzi z parafii Ujsoły. Pracę w naszej parafii rozpocznie 25 sierpnia. Ks. Bogusław posługę duszpasterską w naszej parafii będzie pełnił do 21 lipca.

Dziękujemy rodzinom z Roli Paciepników za sprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę na cele parafialne. W przyszłym tygodniu do tej posługi, prosimy rodziny z Roli Mędrali.
Msze św:
1) O bł. Boże dla rodzin z Roli Paciepników - 24.06. godz. 06.30
2) ++ z rodzin z Roli Paciepników - 25.06. godz. 06.30


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego