OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Parafia Świętego Stanisława BM, Łodygowice Górne

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia
 
 
 
OGŁOSZENIA  PARAFIALNE
 
 
 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
24 NIEDZIELI ZWYKŁEJ
12.09.2021
 
- W poniedziałek wsp. Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła. O godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie, które poprowadzi polski misjonarz z Tanzanii - ks. Wojciech Kościelniak.

- We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

- W środę wsp. NMP Bolesnej, o godz. 16.30 różaniec, który prowadzi Róża Św. Dominika. Po mszy św. wieczornej, spotkanie w kościele z młodzieżą, która we wrześniu, przystąpi do sakramentu bierzmowania.

-W czwartek wsp. Św. męczenników, Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa, od godz.16.00-17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu. Po mszy św. wieczornej, spotkanie w kościele z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
 
- W sobotę o godz. 18.00, suma odpustowa, ku czci Św. Stanisława Kostki - drugiego patrona naszej parafii, której będzie przewodniczył i kazanie wygłosi - ks. Andrzej Sander - wikariusz ze Szczyrku. Prosimy dzieci do sypania kwiatów, młodzież do niesienia feretronów i wszystkich parafian do licznego uczestnictwa.

- W przyszłą niedzielę składka  przeznaczona na cele inwestycyjne w naszym kościele.

- Dziękujemy rodzinom z Roli Rączków i Tomasików za sprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę na cele parafialne. W przyszłym tygodniu do tej posługi prosimy rodziny z Roli Kąty.
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego