OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Parafia Świętego Stanisława BM, Łodygowice Górne

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia
 
 
 
OGŁOSZENIA  PARAFIALNE
 
 
 
 
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
1 NIEDZIELI ADWENTU
03.12.2023

- Od jutra rozpoczynamy roraty, będą one codziennie oprócz niedziel o godz. 17.00. Codziennie 2 dzieci będzie losowało 5 serduszek, za które będą nagrody. Zapraszamy wszystkie dzieci z lampionami.  

- W środę wsp. św. Mikołaja, biskupa, o godz. 16.30 różaniec, który prowadzi Róża Wniebowzięcia NMP. Po mszy wieczornej zapraszamy wszystkie dzieci z naszej parafii, oraz dzieci sympatyków, które regularnie uczęszczają do naszego kościoła, od najmłodszych do VI klasy Szkoły Podstawowej, na spotkanie ze św. Mikołajem, który rozda prezenty.

- W czwartek wsp. św. Ambrożego, biskupa, od godz. 16.00-17.00-adoracja Najświętszego Sakramentu.

- W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, msze św. o godz. 07.00, o 12.00 - msza św. w Godzinie Łaski, oraz o 17.00 - w czasie której nastąpi poświęcenie książeczek i medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

- W przeszłą niedzielę po mszy św. o godz.07.00 - spotkanie modlitewne z Różami Różańcowymi, kazania w tym dniu głosi misjonarz o. Mirosław Zięba karmelita z Usola Syberyjskiego, ofiarami do puszek wspomagamy ojców karmelitów.

- W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne.

- Przed ambonką znajdują się świece wigilijne „Caritas” - ofiara minim. - 10zł.

- Dziękujemy rodzinom z Roli Brzezinka III i Kaniów za sprzątanie kościoła, ofiarę i kwiaty. W przyszłym tygodniu do tej posługi prosimy rodziny z Roli Od Przystanku do Szkoły.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego